Autoporadca

Naše skúsenosti pre váš výber.


Vyberáte si auto a neviete si poradiť? Už ste si vybrali, ale nie ste si istý v akom stave je?

Práve pre vás ponúkame službu autoporadenstva. Nájdeme pre vás auto spomedzi všetkých dostupných ponúk na Slovesku, vycestujeme aby sme ho pozreli, skontrolujeme jeho stav a úprimne vám poradíme či ho kúpiť alebo ho nie.

Nezáleží nám na tom, kto to auto predáva, či sme to my, naša konkurencia, alebo súkromný vlastník, záleží nám len na vašej spokojnosti. Auto vždy objektívne prezrieme, otestujeme, zhodnotíme cenu a na základe našich skúseností vám poradíme. Najdôležitejší pri výbere auta ste totiž vy.

Koľko ma to bude stáť? To záleží od mnohých faktorov, najmä od toho na akú vzdialenosť budeme musieť vycestovať. Z dôvodu nákladovej efektívnosti preto preferujeme západné Slovensko, nie sme ním však obmedzení.

Predstavte si však koľko času, peňazí, nervov a rozhodovania vám ušetríme v porovnaní s tým, ak by ste si jednotlivé ponuky hľadali, navštevovali, skúšali a porovnávali sami. Vďaka nám prídete až na hotové - na miesto najlepšej ponuky pre vás. V konečnom dôsledku vás to bude stáť menej, než obiehanie ponúk na vlastnú päsť.


Potrebujete pomôcť? Ozvite sa nám

  0905 602 127


  0905 602 127
Zatvoriť menu